درباره ما

گروه سهامی مارال صنعت جاوید یکی از  شرکت های معتبر در ایران و خاورمیانه می باشد که در تولید تریلر تخصص دارد و نیز دارای اولین جایگاه در تولید قطعات مربوطه می باشد. این شرکت به پیشرفت های چشمگیری در صنعت حمل و نقل دست یافته است. شرکت تولیدی و صنعتی مارال صنعت جاوید با نام تجاری مارال تریلر در شهرستان ارومیه و در همسایگی چهار کشور ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و عراق واقع شده است. این شرکت در زمینی به مساحت 100000 مترمربع و با زیربنایی حدود 60000 مترمربع تاسیس شده است. مارال تریلر با بیش از ربع قرن سابقه در ساخت و تولید انواع تریلر مطابق با استانداردهای روز جهان توانسته به یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولیدکننده تریلر در کشور و منطقه تبدیل شود.

 شرکت خدمات فنی تریلر رستمی

شرکت خدمات فنی تریلر رستمی به عنوان نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش مارال، با اهداف بلندمرتبه و به منظور تامین قطعات اصلی کامیون و تریلر در بالاترین سطح تاسیس گردیده است . این مرکزبا بهره گیری از مهندسین مجرب و تکنولوژی پیشرفته و در راستای احترام به حقوق مشتریان در زمینه فروش قطعات، توزیع نمایندگی فروش، تعمیر و نگهداری در خدمت مشتریان این مجموعه می باشد.

شرکت خدمات فنی تریلر رستمی- با مساحتی بالغ بر 10000 متر مربع- انبار، فروشگاه، واحد اداری، واحد فروش و نیز بازرگانی را در بر می گیرد. فعالیت اصلی این شرکت در زمینه افترمارکت و خدمات پس از فروش شرکت مارال می باشد. بعنوان نماینده برندهای معتبر و خوشنام جهانی، توزیع و پشتیبانی قطعات یدکی اصلی تریلی، کامیون و اتوبوس را در سطح کشور پوشش داده و خدمات رسانی به مشتریان را تسهیل نموده است